Travní expert

Provádíme všechny fáze k založení perfektního trávníku. Díky našem zkušenostem a technice jsme schopni provést veškeré práce, jak pro založení, tak pro následnou údržbu trávníku. Rádi Vám pomůžeme i s celkovou renovací trávníku, aby Vám pohyb po něm dělal jen radost.

Návrh závlahy

Základní návrh

Základní návrh dle osobní prohlídky, při které se rozhodne, které plochy trávníku budou sloužit k jakému účelu. Na základě této informace bude pro každou sekci navrhnuta závlaha a vybráno nejvhodnější travní osivo včetně správného nachystání půdy.

Příprava stanoviště + závlaha

V této fázi bude nachystáno stanoviště na základě vybraného osiva a půdních poměrů na pozemku. Většinou je potřeba navést křemičitý písek a dodat do půdy organickou část. V této fázi po finálním tvarování, je nainstalovaná závlaha dle návrhu.

Zakladač trávníku
Výsev GANDY

Výsev + hnojení

Výsev je proveden v ideálním termínu pro zajištění nejlepšího klíčení. V případě nevhodnosti termínu/počasí jsme schopni výsev provést i v extrémních podmínkách za využití speciálních technik jako např. celoplošné zakrytí textílií. V této fázi je také spuštěna závlaha a provedeno první hnojení. Následně je od nás provedeno i první sečení. Dle domluvy může následné hnojení a sečení provádět jak naše firma , tak již zákazník sám dle našich instrukcí.

Každoroční údržba

Jak pro námi založené trávniky tak i pro ty které jsme nerealizovali nabízíme služby VERTIKULACE, HNOJENÍ, AERTIFIKACE, POSTŘIKU a PÍSKOVÁNÍ. Pro kvalitní a hezký trávník jsou tyto práce nepostradatelné.

Pro tyto práce používáme profesionální stroje a provozujeme i půjčovnu, aby jste o svůj vysněný trávník mohli sami pečovat.